کد خبر: 27

تاریخ انتشار: ژانویه 20, 2019

دسته بندی مطالب در وبلاگ بلاگفا

دسته بندی مطالب در وبلاگ بلاگفا شما در وبلاگ خود شروع به نوشتن مطلب می کنید، از هر آنچه که برای آن وبلاگ خود را برپا کرده اید. ولی آیا نباید این نوشته ها به صورت اصولی دسته بندی شوند و به یک شیوه درست طبقه بندی گردند؟ شما در وبلاگ خود می توانید مطالب […]

دسته بندی مطالب در وبلاگ بلاگفا

شما در وبلاگ خود شروع به نوشتن مطلب می کنید، از هر آنچه که برای آن وبلاگ خود را برپا کرده اید. ولی آیا نباید این نوشته ها به صورت اصولی دسته بندی شوند و به یک شیوه درست طبقه بندی گردند؟ شما در وبلاگ خود می توانید مطالب را دسته بندی کنید و هر مطلب را در یک یا چند دسته قرار دهید، تا بازدیدکنندگان و حتی خودتان از روند کاری خود مطلع شوید. بدان تو

فرض کنید که یک قفسه کتاب دارید و در آن کتاب های متعددی است، شما برای اینکه کتاب های مورد نیاز خود را سریعاً پیدا کنید، سعی می کنید که کتاب ها را تا حدودی دسته بندی کنید. به عنوان مثال ممکن است هر طبقه را به یک یا چند نوع کتاب خاص اختصاص دهید.

طبقه بندی مطالب وبلاگ

طبقه بندی مطالب

دقیقاً در وبلاگ شما برای دسته بندی مطالب چنین کاری را باید انجام دهید، تا از شلوغی و پراکندگی مطالب آن جلوگیری کنید. در بلاگفا شما باید قبل از اینکه یک مطلب را ارسال کنید، از بخش موضوعات مطالب دسته بندی های مورد نظر خود را انجام دهید تا در هنگام ارسال نوشته یک یا چند دسته را برگزینید.

برای افزودن و یا ویرایش دسته بندی مطالب وبلاگ، پس از وارد شدن به قسمت مدیریت وبلاگتان در بلاگفا، باید از فهرست سمت راست بروی “موضوعات مطالب” کلیک کنید تا صفحه مدیریت موضوعات برایتان باز شود. در این صفحه دو بخش اصلی وجود دارد، بخش اول که در بالا قرار گرفته، برای وارد کردن یک دسته جدید است، و بخش دوم که در زیر آن موجود است، برای ویرایش دسته های موجود تعبیه شده است. حتی از این بخش می توانید یک دسته را حذف کنید.

دسته بندی نوشته های وبلاگ بلاگفا

صفحه دسته بندی نوشته ها

در بخش بالایی برای درج موضوع جدید شما باید عنوان و یک جایگاه برای آن برگزینید. معمولاً وارد کردن عنوان کافی است، ولی اگر خواستید که نام دسته بندی مطالب وبلاگ شما به ترتیب خاصی در نوار کناری وبلاگ به نمایش در آید، برای اینکار در جعبه جایگاه، با شماره ترتیب آن را تعیین کنید. مثلاً اگر می خواهید نام یک موضوع در ردیف اول نشان داده شود از عدد ۱ برای همان دسته استفاده کنید.

برای انتخاب عنوان موضوع سعی کنید وقت کافی را بگذارید و یک نام مرتبط برای نوشته های موجود در همان دسته انتخاب کنید. بهترین راه این است که قبل از ارسال مطلب در وبلاگ، حیطه کاری مطالب کاری خود را بروی یک کاغذ بنویسید، و آنها را همانجا دسته بندی کنید و پس از کم و زیاد کردن آنها را به وبلاگ منتقل کنید. دسته بندی درست مطالب وبلاگ کمک شایانی به خوانندگان وبلاگ شما در پیدا کردن نوشته مورد نظرشان می کند.

در بخش پایینی صحفه “تعریف موضوعات”، شما با موضوعات از قبل اضافه شده طرف هستید. در اینجا می توانید آنها را حذف یا ویرایش کنید. برای ویرایش آنها بروی شکل قلم و کاغذ، و برای حذف آن بروی علامت ضربدر کلیک کنید. اگر خواسته باشید آنها را ویرایش کنید، مشخصات آن دسته در بالا ظاهر شده و شما باید آنها را مطابق نیاز خود ویرایش کنید. ولی اگر خواسته باشید یک دسته را حذف کنید، پس از گرفتن یک تایید از شما، سیستم آن را حذف می کند. حذف کردن یک دسته هم به منزله پاک کردن نوشته های درون آن دسته بندی نیست.

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 78

کل نظرات :3

 • Showmaf

  تاریخ : 27 - ژانویه - 2019

  0 - 0

  In 2019 there are lot of movies coming out. Obviously, there are Avengers part 2, new Star Wars Episode nine and many others. These are films that every person wants to see, but sometimes you can miss it.That's where apps come in handy you can watch a movies for free. Btw, looking for the best app to watch free movies on your iOS phone? Then your should check Showbox APK. This is the most famous application today that has a big library of shows and films. This app is also available for iOS tablet users. But your need to download it first to enjoy free films http://showbox-all.com/download-showbox-for-ios/

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • John Darer

  تاریخ : 5 - فوریه - 2019

  0 - 0

  I lօved as much as you will receive carried out right
  here. The sketch іs tasteful, your authored material stylisһ.

  nonethelesѕ, you command get got an shakiness
  over that you wish ƅe delivering the following.
  unwell unquestionably come more formerⅼy again as exactly the sаme nearly a lоt often inside ccase you shield this hikе.

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • HootieLig

  تاریخ : 15 - فوریه - 2019

  0 - 0

  I like rock songs! I really do! And my favourite hard rock band is Hootie & Blowfish! All band members has re-united to perform more than 50 concerts to their fans in 2019! To know more about Hootie&Blowfish in 2019 visit website Hootie and the Blowfish tour Louisville. You won't miss any concert this year if you click on the link!

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه